Oklejanie samochodów – świetna forma reklamy

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów to jedna z bardzo skutecznych metod reklamy. Nie jest to zwykła reklama – jest to reklama mobilna. Gdziekolwiek poruszamy sie naszym służbowym samochodem, reklamujemy swoją firmę. Nawet jeśli mamy urlop, nawet jeżeli jesteśmy na zwolnieniu chorobowym, nasz samochód robi bardzo wiele tylko dlatego, bo stoi na parkingu. Reklama jest dźwignią handlu. Warto zatem wybierać najbardziej skuteczne metody, tym bardziej, że niektóre z nich wcale nie są tak drogie, jak mogłoby się wydawać.

Oklejanie samochodu za pomocą folii jest rozwiązaniem należącym do tych tańszych, jest praktyczne i stanowi bardzo dobra alternatywę dla wszystkich reklam zewnętrznych, które szybko się niszczą i trzeba je wymieniać na inne. Twój samochód może w każdej chwili stać sie mobilną przestrzenią reklamową i z pewnością warto z tego skorzystać. Czym okleić samochód? Oczywiście najlepiej zgłosić się do profesjonalistów, którzy zajmują się tym na co dzień. Najczęściej używana jest specjalna folia, nazywana w skrócie OWV (One Way Vision). Folia przypomina swoim wyglądem plaster miodu, jest cienka i podziurkowana, a po przyklejeniu jej np. na szybę uzyskujemy efekt lustra weneckiego. Jeżeli folię naklejamy na samochód, musimy zachować szczególną ostrożność, aby jej nie zniszczyć lub nie przykleić w zły sposób. Należy robić to niezwykle delikatnie. Bardzo ważne jest to, aby nie nakładać folii na mokro. Folia musi odparować i trzeba na ten proces przeznaczyć od 48 do 72 godzin. Jeżeli powierzysz to zadanie fachowcom, z pewnością będziesz zadowolony.

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski

Doradca klienta w jednej z większych drukarni cyfrowej w kraju. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań technicznych, wciąż poszerzający swoje horyzonty oraz sięgający po coraz to bardziej innowacyjne techniki druku.