Siatka mesh – innowacyjna i trwała

siatka mesh

Chciałbyś, aby Twoja reklama zewnętrza była odporna? Aby nie zniszczyła się szybko? Szukasz najlepszego materiału pod reklamę, która ma być umieszczona np. na budynku? W takim razie siatka mesh będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest to materiał PCV, który posiada strukturę, jak można sie domyślić, siatki. Materiał ten jest niezwykle lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Te dwie cechy sprawiają, że wykorzystuje sie go do tworzenia naprawdę wielkopowierzchniowych reklam, umieszczanych na wysokich budynkach. Podmuchy wiatru sprawiają, że materiał ten delikatnie faluje, redukując efekt żagla. Jest to możliwe, dzięki występowaniu w niej oczek, które przepuszczają wiatr i nie dopuszczają do zrywania reklamy z budynków. Jeżeli kojarzysz reklamy umieszczane na wielkich budynkach, które gwarantują bardzo spektakularny efekt – to właśnie tym jest siatka mesh, którą i Ty możesz zamówić do reklamowania swojej firmy.

Siatka mesh jest całkowicie wodoodporna. Co więcej nie zniszczą ją promienie UV czy też temperatury wysokie, albo bardzo niskie. Zapewnia świetną widoczność, toteż zazwyczaj stosuje się ją w reklamie, która ma przynieść bardzo szybki skutek. Warto zaznaczyć, że siatka ta nie zasłania dostępu do światła, dlatego może być stosowana na przeszklonych, wysokich budynkach. Najczęściej zakłada się ją na wolnostojące konstrukcje, często na rusztowaniach budowlanych. Form reklam wielkoformatowych jest wiele. Warto wybrać taką, która według nas przyniesie największe korzyści naszemu biznesowi.

Michał Jakubowski

Michał Jakubowski

Doradca klienta w jednej z większych drukarni cyfrowej w kraju. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań technicznych, wciąż poszerzający swoje horyzonty oraz sięgający po coraz to bardziej innowacyjne techniki druku.